Robiórki altan ogrodowych, rozbiórki szklarni i inne prace ogrodowe

Prace ogrodowe w Krakowie. Wywóz odpadów, rozbiórka altan i szklarni

Szklarnie i altany to jedne z główny elementów każdego większego ogrodu. Chcesz zmienić całą jego aranżację? A może jeden z wymienionych przez nas elementów nie nadaje się już do użytku? W imię bezpieczeństwa i zwiększonej atrakcyjności całego ogrodu warto pomyśleć o ich rozbiórce. A jeśli rozbiórka szklarni i altan to tylko z naszą firmą.

Dlaczego? Bo prace ogrodowe to nasza codzienność i pomogliśmy w tym już niejednemu Klientowi. Na Twoje życzenie zajmiemy się:

 • wywózką odpadów zielonych,
 • rozbiórką altan,
 • rozbiórką szklarni,
 • rozbiórką/burzeniem ścian i ścianek,
 • skuwaniem płytek ceramicznych,
 • rozbieraniem podłóg.

Jeżeli ogród wymaga renowacji albo całkowitego przeorganizowania, to najlepiej zacząć wszystko od początku. Niejednokrotnie trzeba również zmienić charakter tego miejsca. Co zrobić z dotychczasowym, starym wyposażeniem? Najlepiej zlecić jego uprzątnięcie wyspecjalizowanej firmie zajmującej się porządkowaniem tego typu terenów.

Nasz firma usunie nie tylko całą niepotrzebną infrastrukturę ogrodu ale również odpady zielone. Może też skupić się na wybranych fragmentach grodu. Tego rodzaju praca to nasza codzienność, wiec wykonujemy ja rzetelnie i bezpiecznie. Na życzenie klientów z Krakowa i okolicy zajmujemy się:

 • rozbiórką starych szklarni,
 • rozbiórką niepotrzebnych już altan,
 • burzeniem i rozbiórką ścian budowlanych,
 • rozbieraniem i skuwaniem płytek z podłóg, schodów i tarasów,
 • sprzątaniem odpadów zielonych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, proces sprzątania przebiega sprawnie i bezpiecznie. Nasi pracownicy regularnie nabywają nowych umiejętności a sprzęt na którym pracujemy, posiada aktualne przeglądy techniczne i dostosowany jest do prac, które zwykle wykonuje. Chcesz zlecić nam rozbiórkę obiektów w ogrodzie i wywóz odpadów organicznych? Jesteśmy do dyspozycji. Nie tylko w mig uporamy się z zadaniem ale dodatkowo pozostawimy po sobie porządek tak, jakby w ogóle nas tam nie było.

Prace ogrodowe w Krakowie

Co więcej, działamy nie tylko na terenie Krakowa więc jeśli mieszkasz na terenie tych dwóch miast lub w bliskim ich sąsiedztwie, nie musisz martwić się o prace ogrodowe, a tym bardziej rozbiórkę altan i szklarni-  zrobimy to za Ciebie.

Sprawnie, fachowo i bezpiecznie

Gwarantujemy przy tym, że cały proces przebiegnie równie sprawnie i fachowo, co bezpiecznie. Wszystko dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, ciągle rozwijanym umiejętnościom naszych pracowników i sprzętowi, który przechodząc cykliczne przeglądy i modernizacje jest dostosowany do wszystkich prac ogrodowych.

Wywóz odpadów zielonych czy rozbiórka altan i szklarni?

Interesuje Cię wywóz odpadów zielonych? Do tego skorzystamy z jednego rodzaju naszych kontenerów ? dopasowanego pojemnością i rodzajem konstrukcji. Chcesz zlecić nam rozbiórkę altan i szklarni? Tutaj wykorzystamy narzędzia, które wymagają zaawansowanej znajomości ich działania, a po wszystkim pozostawimy nienaganny porządek tak, byś mógł już zacząć planować budowę następnej.

Jak zlecić prace ogrodowe w Krakowie naszej firmie?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą numeru telefonu lub adresu e-mail. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie najszybciej, jak to możliwe, a wtedy ustalimy warunki zlecenia i wszystkie niezbędne do jego realizacji informacje.