Wywóz odpadów zielonych

Wywóz odpadów zielonych w Krakowie. Z nami zadbasz o swój ogród

Zabrałeś się za porządki w ogrodzie, ale nie wiesz w którym miejscu i w jaki sposób składować wszystkie odpady organiczne, które po tych porządkach pozostały? Lepiej trafić nie mogłeś, bo jesteśmy firmą, która poza wywozem mebli i gruzu zajmuje się również wywozem odpadów zielonych w Krakowie.

Czas na porządki w ogrodzie? Twoje rośliny przestały być ozdobą ogrodu? Masz nowy pomysł na zagospodarowanie przestrzenne ogrodu?

A może po prostu chcesz lekko odświeżyć swój ogród? Pozostaje pytanie, co zrobić z odpadami z ogrodu?

Jeśli masz ogród w Krakowie lub okolicach możesz zapomnieć raz na zawsze o problemie z wywozem tego typu odpadów. Od tego masz nas!

Ty pozostajesz przy realizacji swoich planów, a gdy pojawią się już wszystkie odpady zielone, których chcesz się pozbyć wzywasz nas. Jeden telefon wystarczy, aby ustalić warunki wywozu oraz termin. Resztę pozostaw nam. Nasza wyszkolona kadra specjalistów od utylizacji zajmie się pozbyciem śmieci. Dzięki naszej znajomości ulic w Krakowie bardzo szybko docieramy pod wskazany adres i dbamy, aby odbiór śmieci nastąpił jak najszybciej. Począwszy od załadowania śmieci na auto aż po utylizacje przebiegającą z troską o naturę zajmiemy się tym za Ciebie.

Zajmujemy się wywozem takich odpadów zielonych jak:

  • gałęzi,
  • trawy,
  • liści,
  • krzaków,
  • drzewek,
  • innych resztek pojawiających się w ogrodzie.

Wywozem odpadów zielonych zajmujemy się od lat dlatego masz pewność, że wzywając nasz zaufasz firmie, która w sposób odpowiedzialny zajmie się utylizacją niechcianych śmieci.