Wywóz odpadów z remontu i budowy Kraków i okolice

Wywóz odpadów z remontu w Krakowie. Pozbywamy się zbędnych materiałów

Po remoncie mieszkania czy domu pozostaje mnóstwo odpadów. Z racji obowiązujących przepisów prawnych nie można wyrzucić ich na śmietnik. Część śmieci poremontowych nadaje się do przetworzenia, inne z kolei są niebezpieczne i należy je zutylizować. Jeśli zalegające cegły, deski, zepsuty sprzęt AGD czy zdemontowana wanna stanowią dla Ciebie problem, bo nie masz odpowiedniego środka transportu, aby wywieźć je na składowisko we własnym zakresie, skorzystaj z usług firmy świadczącej tego rodzaju usługi.

Jako firma oferująca wywóz odpadów z remontu, działamy na terenie Krakowa. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, doskonale znamy wszystkie dzielnice miasta i zawsze punktualnie, jeszcze w dzień zgłoszenia, przyjeżdżamy pod umówiony adres. Zapewniamy solidną realizację zarówno małych, jak i dużych zleceń. Mamy konkurencyjne ceny. Dysponujemy kontenerami o różnej pojemności i innego typu pojemnikami na odpady, a także flotą specjalistycznych pojazdów. Odbieramy od klientów pustaki, cement, zepsuty sprzęt AGD, drzwi, futryny, zdarte podłogi i nie tylko. Jeśli masz innego rodzaju śmieci poremontowe i chcesz się upewnić, czy je również zabierzemy, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Jeśli więc potrzebujesz usługi tego rodzaju, zapoznaj się z naszą ofertą. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Co od Ciebie zabierzemy?

Wywóz odpadów z remontu to ogólne pojęcie, dlatego podajemy konkretne materiały, które możemy od Ciebie zabrać:

  • stare deski,
  • drzwi i futryny,
  • pustaki i cement,
  • zepsute urządzenia AGD,
  • zlewy i wanny.

Posiadasz odpady, które nie zaliczają się do tych, wymienionych – zapytaj nas o to czy wywieziemy te konkretne, które zalegają u ciebie na mieszkaniu.

Jak zamówić usługę wywozu odpadów z remontu w Krakowie?

Zadzwoń do nas i ustal z pracownikiem termin i dokładne miejsce odbioru odpadów z remontu. Przyjedziemy i zabierzemy je. Zawsze na czas i zawsze profesjonalnie wykonujemy swoje usługi.