Wywóz lodówek Kraków

Wywóz lodówek w Krakowie. W nasze ręce możesz oddać cały sprzęt AGD

Marzy ci się remont w kuchni?

Twoja lodówka zaczyna pobierać za dużo energii?

A może przestaje chłodzić odpowiednio?

Lub po prostu masz ochotę wymienić starą lodówkę na nowszy model?

Utylizacja lodówek jest bardzo ciężka, nie jednej osobie spędza sen z powiek. Wiąże się często z niebezpiecznym demontażem podzespołów. Jeśli jesteś z Krakowa to możesz spać spokojnie, ponieważ od tej brudnej roboty masz nas! Nie od dziś zajmujemy się wywozem lodówek i utylizacją ich. Wystarczy jeden telefon, aby umówić się na warunki wywozu oraz ustalić termin. Zaufało nam już wiele osób, zrób to i ty! Z nami masz pewność, że w sposób odpowiedzialny i bezpieczny dla środowiska zajmiemy się utylizacją twojej lodówki.

Ty wykonujesz wyłącznie jeden telefon. Dzięki świetnej orientacji w uliczkach Krakowskich ekspresowo do ciebie dotrzemy, nasi najlepsi pracownicy wyniosą z twojego domu lodówkę, zapakują na specjalnie do tego celu przystosowane auto, a następnie wywiozą do utylizacji. A ty podczas trwania całego tego procesu możesz siedzieć sobie z kawą w ręku, ponieważ to my „odwalamy za ciebie całą brudną robotę” !

Wywozem lodówek zajmujemy się od lat, dlatego masz pewność, że wzywając nas zaufasz firmie, która w sposób odpowiedzialny zajmie się utylizacją niechcianych śmieci.